ВІТАЄМО БАКАЛАВРІВ – ВИПУСКНИКІВ!

Дорогі наші бакалаври – випускники факультету музичного мистецтва КНУКіМ! Ректорат та науково-педагогічний персонал факультету щиро вітають випускників – музикантів КНУКіМ освітнього ступеня «бакалавр» з отриманням базової вищої освіти, зичить всім успіхів, здійснення мрій щодо професійного зростання та запрошують продовжити навчання в університеті за освітнім ступенем «магістр»!

У ці радісні і дещо сумні дні хочеться побажати вам залишатися небайдужими до всього: до свого життя, своєї долі, до Батьківщини. Наша держава потребує саме таких небайдужих, справедливих і чесних професіоналів! Вітаємо вас з успішним завершенням важливого етапу життя та висловлюємо сподівання, що ви продовжете навчання в найкращому університеті України – Київському національному університеті культури і мистецтв!

Вітаємо випускників, бажаємо щастя, благополуччя, добробуту, нових здобутків та творчих досягнень! Ви йдете у великий світ, у якому на вас чекають випробування та досягнення. Бажаємо вам подолати всі перешкоди на шляху до успіху та досягти найвищих вершин у вашому житті! Ви – майбутнє нашої держави і вам його творити! Віримо у вас, дорогі наші бакалаври! ВІТАЄМО! (У матеріалі використані фотографії випускників – бакалаврів -2019. Сподіваємося, дорогі наші цьогорічні випускники, що карантин закінчиться, ви зберетеся на свої випускні зустрічі і зробите не менш атмосферні фото!)

096-391-28-91 - Пістунова Тетяна Василівна (освітній ступінь "Магістр")​