ВІТАЄМО БАКАЛАВРІВ – ВИПУСКНИКІВ!

Дорогі наші бакалаври – випускники факультету музичного мистецтва КНУКіМ! Ректорат та науково-педагогічний персонал факультету щиро вітають випускників – музикантів КНУКіМ освітнього ступеня «бакалавр» з отриманням базової вищої освіти, зичить всім успіхів, здійснення мрій щодо професійного зростання та запрошують продовжити навчання в університеті за освітнім ступенем «магістр»!

У ці радісні і дещо сумні дні хочеться побажати вам залишатися небайдужими до всього: до свого життя, своєї долі, до Батьківщини. Наша держава потребує саме таких небайдужих, справедливих і чесних професіоналів! Вітаємо вас з успішним завершенням важливого етапу життя та висловлюємо сподівання, що ви продовжете навчання в найкращому університеті України – Київському національному університеті культури і мистецтв!

Вітаємо випускників, бажаємо щастя, благополуччя, добробуту, нових здобутків та творчих досягнень! Ви йдете у великий світ, у якому на вас чекають випробування та досягнення. Бажаємо вам подолати всі перешкоди на шляху до успіху та досягти найвищих вершин у вашому житті! Ви – майбутнє нашої держави і вам його творити! Віримо у вас, дорогі наші бакалаври! ВІТАЄМО! (У матеріалі використані фотографії випускників – бакалаврів -2019. Сподіваємося, дорогі наші цьогорічні випускники, що карантин закінчиться, ви зберетеся на свої випускні зустрічі і зробите не менш атмосферні фото!)

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49(096) 391-28-91(098) 398-20-30 Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

✔  артист-вокаліст естрадного співу
Консультує: Попова Алла Борисівна, тел. (050) 207-37-73

✔  керівник капели бандуристів, артист оркестру / ансамблю / капели бандуристів, диригент, викладач
Консультує: Дорофєєва Вероніка Юріївна, тел. (068) 776-07-08