З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ ТА ДНЕМ МОЛОДІ!

28 червня – велике національне свято – День Конституції України. У 1996 році прийнято головний документ нашої країни, який став основою її розбудови, розвитку та зміцнення демократичних, соціальних та правових принципів, остаточно закріпив незалежність нової європейської держави. Проте не варто забувати, що процес конституційного становлення в Україні не завершився: щоденними справами і здобутками українці втілюють в життя положення та принципи основоположного документа, розбудовуючи Україну та рідне місто і село.

Цього року День найголовнішого державного документу символічно співпав з Днем молоді, що традиційно відзначається в останню неділю червня. Сердечно вітаємо зі святом молодь нашого факультету і університету! Українці молодіжного віку – майбутнє нашої країни! Ми гордимося освіченими, завзятими і підприємливими, активними, працьовитими й талановитими молодими кнукімівцями, які впевнено проявляють себе в різних галузях і сферах. Приємно констатувати, що ці люди вірять в свої сили, прагнуть успіхів та перемог. Дорогі студенти ФММ КНУКіМ! Знайте, що Україні потрібні ваші знання, вміння і розум, ваша відданість і патріотизм. Сьогодні ми покладаємо на вас великі надії і сподівання! Не розгубіть на життєвих шляхах свій талант і молодечий запал, любіть свою країну, шануйте батьків та бережіть мир! Нехай кожна мить життя радує вас своєю неповторністю, завжди і в усьому вас супроводжує удача! Здоров'я вам, щастя, добробуту, радості і шаленого студентського кохання!

096-391-28-91 - Пістунова Тетяна Василівна (освітній ступінь "Магістр")​