ЗГАДАЄМО ЛЕГЕНДАРНОГО «МІФА»

Всесвітньо відомий український оперний співак, соліст Паризької національної опери, волонтер, учасник Революції Гідності та бойових дій на Сході України. Позивний «Міф». Загинув у бою від кулі снайпера. Кавалер ордена «За мужність» І ст., Герой України, кавалер ордена «Золота Зірка». Це все про нього – легендарного Василя Сліпака. 29 червня – день пам’яті нашого видатного співвітчизника. Найулюбленішою партія для нього була партія Мефістофеля в опері Ш. Гуно «Фауст». Звідси з'явився позивний «Міф», з яким Василь Сліпак воював на передовій.

Василь Сліпак полонив глядачів своєрідним голосом та вокальною культурою. Йому, зазвичай, легко вдавалось заволодіти увагою аудиторії, вразити її, викликати у неї найширшу гаму емоцій – здивування, зітхання, радість, захоплення. Він був природний, артистичний на сцені. Він – високий на зріст, привабливої зовнішності, по-французьки галантний – все це викликало адекватну реакцію слухачів. Унікальний голос Сліпака надзвичайно гармонійно поєднувався із його статурою. Йому притаманні були культура голосу і досконала сценічна гра, впевненість у фразуванні, виразна дикція, свобода орудування «mezza voce», уміле використання динамічних ефектів, свіжість, справжнє захоплення сценічним образом. Школа, культура, техніка – це для нього було понад усе. Поспостерігаємо за «Міфом» - вдумливим талановитим музикантом на сцені. Світла пам'ять!

096-391-28-91 - Пістунова Тетяна Василівна (освітній ступінь "Магістр")​