Факультет музичного мистецтва

      ​​

Міжнародна співпраця

Академічний хор «ANIMA» Київського національного університету культури і мистецтв взяв участь у міжнародному музичному проекті відомого музиканта та мистецтвознавця з Великобританії Пола Генрі. У рамках проекту за участі «ANIMA» і камерного оркестру відбулося прем’єрне виконання «Пасхальної ораторії» Й.-С. Баха. Диригентом концертного варіанту відомого твору був сам автор проекту – маестро Пол Генрі, який активно пропагує світом маловідому музику епохи Бароко та музику англійських композиторів. Концертна програма пройшла в Музеї книги та друкарства, розташованому на території Києво-Печерської Лаври.

Усі сольні партії ораторії виконували студенти і випускники минулих років Кафедри академічного хорового мистецтва КНУКіМ – випускники Олена Горяйнова і Сергій Борисенко, студент магістратури Дмитро Сьомкін, студенти ІV курсу Яна Прохоренко, Вероніка Кудравець і Андрій Морозан, а також студентка V курсу Анастасія Чикалова.

Важливо відмітити, що творчий колектив Національного університету культури і мистецтв став окрасою концерту, вкотре довівши свою майстерність і унікальні можливості музичного виконавства в різних жанрах і стилях – від класики до експериментальних проектів сучасних українських і закордонних композиторів. Щирі аплодисменти публіки й подяка творчого керівника проекту Пола Генрі стали тому підтвердженням.

Вітаємо академічний хор «ANIMA» КНУКіМ і його керівника – заслужену артистку України, професора Наталію Кречко із творчим успіхом.

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49 (деканат), Електронна пошта: GRUCYNJ@I.UA

Консультуємо абітурієнтів за телефонами:
098-398-20-30 - Сінельнікова Валентина Володимирівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "музичний фольклор")
067-920-65-74 - Скопцова Олена Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (народний хор)")
067-279-73-74 - Кречко Наталія Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (академічний хор)")
068-776-07-08 - Дорофєєва Вероніка Юріївна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "бандура і кобзарське мистецтво")
067-466-38-97 - Остапенко Лариса Вікторівна (освітній ступінь "Магістр")​