АБІТУРІЄНТУ: КОНКУРС “ПОПЛАВКИ”

Дорогі абітурієнти - 2020, конкурс спеціально для вас! Навчайся безкоштовно на улюбленій спеціальності в богемному університеті й отримуй іменну стипендію! Таке можливо, запитаєте ви? Так! Здійсни свою мрію вже зараз! 5 ПЕРЕМОЖЦІВ БУДУТЬ НАВЧАТИСЯ 5 РОКІВ ЗА РАХУНОК УНІВЕРСИТЕТУ і також отримуватимуть ІМЕННУ СТИПЕНДІЮ.

Щоб стати одним із цих щасливчиків, варто всього лише виконати кілька простих умов:

1. Бути підписаним на сторінку @poplavskiy_michail в Інстаграм.

2. Зняти відео на 1 хвилину, у якому ти проявиш свою творчість, креативність та потенціал!

3. Розмістити його на своїй сторінці в Інстаграм із хештегами #поплавки #університеткультури та відміткою @poplavskiy_michail

4. Бути випускником 2020 року!

Переможців буде обрано 1 серпня на VIP-паті в Університеті культури. Бажаємо перемоги! Твій Факультет музичного мистецтва КНУКіМ! Не забудь поділитися цією новиною з друзями!

096-391-28-91 - Пістунова Тетяна Василівна (освітній ступінь "Магістр")​