Майстер-клас із джазового вокалу

На Факультеті музичного мистецтва відбувся майстер-клас відомої української джазової співачки, лауреата міжнародних джазових конкурсів і фестивалів, заслуженої артистки України Ольги Войченко. Ділитися секретами джазового вокального мистецтва із КНУКіМівською молоддю пані Ользі допомагали лауреати джазових фестивалів – майстер гітарного мистецтва Сергій Капелюшок, вокаліст Ярослав Товарянський (бас), ударні – Віктор Тесленко, а також провідний концертмейстер Кафедри джазу та естрадного співу ФММ КНУКіМ Вадим Юрчук.

Майбутнім музикантам і вокалістам було надзвичайно цікаво поспілкуватися з володарем гран-прі в номінації «Вокал» конкурсу «Asakusa Jazz Contest», що відбувався в Токіо (Японія) Ольгою Войченко. «Ольга – суперпрофесіонал в джазовому вокалі», – таку характеристику виконавиці дають усі поціновувачі її майстерності і музиканти, що мали честь працювати з МАЙСТРОМ вокалу під час концертів. А серед них – відомі українські і закордонні джазові музиканти – Ігор Бутман (Росія), Тим Стронг (США), Віктор Бударін (Росія), Валерій Колесніков (Україна), Джордж Кавагучі (Японія), Сільвен Бьоф (Франція) та інші.

У програмі майстер-класу звучали авторські джазові композиції, сучасні обробки українських народних пісень та оригінальні інтерпретації джазових стандартів. Надзвичайно сподобалася глядачам імпровізація п. Ольги зі студенткою-фольклористкою І-го курсу Анною Лукащук. Одну й ту ж українську пісню «Ой три шляхи широкії» Анна виконала у традиційній автентичній манері, а п. Ольга продемонструвала перевтілення народної пісні у джазовому виконавстві.

Низка майстер-класів, організована Кафедрою джазу та естрадного співу, натхненницею яких є заступник декана Факультету музичного мистецтва, доцент Тетяна Пістунова, – унікальний шанс для студентів факультету удосконалити фахову майстерність. П. Ольга та її друзі – музиканти стали для усіх присутніх на майстер-класі ще однією незабутньою можливістю доторкнутися до високого джазового мистецтва й піднятися на вершини виконавського професіоналізму!