Нові перемоги музикантів КНУКіМ

На Факультеті музичного мистецтва КНУКіМ – нові творчі перемоги! Студент ІV курсу спеціалізації «Духові та ударні інструменти» Володимир Волосецький став лауреатом ІІІ премії ІV Всеукраїнського фестивалю диригентського мистецтва «Музична Таврія» (м. Херсон). Конкурс проводився з метою виявлення і підтримки творчо обдарованої молоді, популяризації творчості українських і зарубіжних композиторів, а також розвитку та престижу української школи диригентського мистецтва і привернення уваги громадськості до проблем розвитку інструментального музичного мистецтва України.

Участь у конкурсі диригентської майстерності взяли студенти і випускники музичних училищ, академій та консерваторій, факультетів мистецтв і музично-педагогічних вишів України. Серед 50-ти учасників мистецького випробовування Володимир не залишився непоміченим.

За умовами І-го туру конкурсу учасник мав продиригувати у супроводі фортепіано увертюру одного з віденських класиків. У цьому нашому конкурсанту допомагала провідний концертмейстер Кафедри джазу та естрадного співу ФММ КНУКіМ Елла Юріївна Афанасьєва. Відповідно до ІІ і ІІІ турів учасники повинні були диригувати місцевим симфонічним оркестром, визначивши за жеребкуванням, твори світової музичної класики: П. Чайковського, С. Рахманінова, В. Моцарта. Причому за умовами конкурсу до ІІ туру потрапили лише 10 найкращих учасників І-го туру, а до ІІІ-го – лише 7.

Володимир Волосецький упевнено і харизматично працював із колективом, довівши високий рівень диригентської майстерності й розуміння композиторської концепції творів. За що й отримав високу нагороду – звання і диплом лауреата ІІІ-го ступеня! Дипломами були відзначені й викладачі, що допомагали Володимиру у професійній підготовці до конкурсу – концертмейстер Елла Юріївна Афанасьєва отримала диплом «За концертмейстерську чуттєвість», а доцент Кафедри джазу та естрадного співу, викладач з диригування Володимир Іванович Романовський був нагороджений дипломом «За вагомий особистий внесок у підготовку учасника ІV-го Всеукраїнського фестивалю диригентського мистецтва «Музична Таврія».

Вітаємо Володимира Волосецького – переможця престижного українського конкурсу диригентів – і його викладачів з подоланням ще однієї мистецької вершини! Бажаємо нових творчих перемог!