ДОКУМЕНТИ НА ВСТУП

perelik01.jpg - 57.59 KB

Дорогі абітурієнти, вже зовсім скоро ви побачите омріяний рейтинговий список рекомендованих до зарахування і матимете кілька днів на те, щоб привезти до приймальної комісії КНУКіМ оригинали ваших документів. Сьогодні факультет музичного мистецтва КНУКіМ нагадує вам, які документи, необхідні для вступу в університет.

perelik02.jpeg - 103.50 KB

1.     Атестат або диплом (оригінал та копія);

2.     Додаток до атестату або диплому (оригінал та копія);

3.     Сертифікат ЗНО (оригінал);

4.     Інформаційна картка з балами ЗНО;

5.     6 кольорових фотокарток 3х4 см;

6.     Паспорт (оригінал та копія);

7.     Витяг до паспорта, де вказана ваша прописка (оригінал та копія);

8.     Ідентифікаційний код (оригінал та копія );

9.     Приписне свідоцтво для юнаків (оригінал та копія).

10. ВАЖЛИВО‼ Медична довідка при вступі на факультет музичного мистецтва КНУКіМ є обов’язковою.

11. Документи батьків (для того, аби підписати договір, якщо Ви вступаєте на контракт): паспорт (оригінал та копія), ідентифікаційний код (оригінал та копія). Додамо, що якщо вам менше 18 років, то присутність одного з батьків при складанні контракту на навчання є обов’язковою.

096-391-28-91 - Пістунова Тетяна Василівна (освітній ступінь "Магістр")​