ІГОР ДІДЕНЧУК У КЛІПІ З ALYONA ALYONA

Студент – третьокурсник факультету музичного мистецтва КНУКіМ Ігор Діденчук є надзвичайно багатогранною особистістю й музикантом. Він є талановитим солістом - виконавцем на традиційних духових інструментах, окрім цього – співзасновником молодіжного етно-гурту «ZGARDA». Його сопілку усі ви чули в пісні «Соловей» гурту «GO-A», адже Ігор також є музикантом цієї групи.

А ще Ігор Діденчук є учасником цікавого українського реп-проекту Kalush, кліп якого «Гори» разом з ALYONA ALYONA набрав в ютубі вже близько 4,5 мільйонів переглядів! Пропонуємо й вам насолодитися чарівною красою Карпат, українським репом і грою на сопілці нашого талановитого студента – Ігоря Діденчука!

096-391-28-91 - Пістунова Тетяна Василівна (освітній ступінь "Магістр")​