ВІТАЄМО З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ КРАСИ!

"Краса врятує світ!": казав класик. З цим твердження багато хто не погоджується, але, проте, людство завжди тягнулося до краси та естетики. Тому, починаючи з 1995 року, за ініціативою Міжнародного комітету естетики й косметології СІДЕСКО 9 вересня у світі відзначається Міжнародний день краси. Цього дня у світі шанують все, що приносить естетичне і моральне задоволення. Тому в багатьох містах і країнах саме 9 вересня повсюдно проводяться конкурси краси. Звичайно ж, в Міжнародний день краси проходить величезна кількість конкурсів з подібною назвою. Але так само, в цей день люди часто влаштовують різні ходи, протести прийнятим параметрам краси (90-60-90). У подібних акціях вітаються люди з неординарною зовнішністю. Адже кожен по-своєму гарний.

Ніхто не заборонить нам насолоджуватись принадами цього світу, особливо мінливою красою природи. Авжеж найціннішою є природна краса, і не тільки довкола нас, а й у кожній людині. Красою може бути не лише молодість, а й розумна та зріла старість, навіть зів’яла квітка, яка наступного року розцвіте знову. Сила і мудрість краси у тому, що вона надихає митців на нові сюжети й полотна, нову музику, несе позитивну та гармонійну силу, а також світлі емоції. Так що цінуйте та бережіть красу нашого світу! Ваш факультет музичного мистецтва КНУКіМ.

096-391-28-91 - Пістунова Тетяна Василівна (освітній ступінь "Магістр")​