НОВІ МУЗИЧНІ ПЕРЕМОГИ

Не припиняємо знайомити широкий загал з новими мистецькими досягненнями викладачів і студентів ФММ КНУКІМ. Сьогодні з радістю розповідаємо про перемогу на Міджнародному багатожанровому дистанційнорму фестивалі – конкурсі «Злагода єднає Україну», що відбувся в Києві в серпні 2020 р. Диплом Лауреата І-го ступеня в номінації «Академічний вокал» у УІ-й віковій категорії отримала наша цьогорічна випускниця – бакалавр Аліна Остапенко, її викладачка – заслужена артистка України, солістка Національної опери України Ольга Фомічова отримала від журі конкурсу подяку за розвиток талановитої молоді України. Вітаємо!

096-391-28-91 - Пістунова Тетяна Василівна (освітній ступінь "Магістр")​