ДИСТАНЦІЙНА ОСВІТА: ДРУГИЙ ТИЖДЕНЬ

Завершився другий тиждень навчання у студентів 2-го, 3-го, 4-го курсів бакалавратури і 2-го курсу магістратури факультету музичного мистецтва КНУКіМ. Наші заняття відбуваються згідно розкладу, викладачі разом з студентами опановують усі примудрості дистанціної освіти за допомогою навчальної платформи Moodle та Zoom-конференцій.

Ми не втомлюємося шукати нові можливості нашого інтернет-зв’язку, який, і віддаляє нас один від одного, і, навпаки, урізноманітнює наші фахові заняття. Викладачі і студенти факультету музичного мистецтва ні на мить не припиняють навчальний процесс, все у нас вийде! Успіхів нам усім! І гарної музики!

096-391-28-91 - Пістунова Тетяна Василівна (освітній ступінь "Магістр")​