Факультет музичного мистецтва

      ​​   

ВІСІМ ПОРАД ПЕРШОКУРСНИКУ

1.  Проведи розвідку. У перші ж дні дізнайся максимум інформації про розташування аудиторій, кафедр, бібліотеки, деканату тощо. Це допоможе тобі швидко орієнтуватись і менше нервувати.

2.  Дізнайся розклад. У перший же день, а ще краще напередодні твоїм обов’язком є довідатися розклад. Як кажуть досвідчені спудеї, розклад – це Біблія студента. А опісля ще кориснішим буде у найкоротші терміни вивчити його: коли яка пара і хто проводить. Знатимеш це – і одногрупники до тебе потягнуться.

3.  Заведи корисні знайомства. Люди – це ресурс. Викладачі дадуть тобі знання. А хто ж поділиться досвідом студентського життя? Тому слід максимально використати оточення: заприятелюй зі старшокурсниками. Вони вже чимало відчули на собі й із задоволенням поділяться інформацією про студентські лайфхаки.

4.  Навчись вчитися. Якщо досі цього не зробив. Мета вишу саме в цьому – навчити тебе працювати з інформацією максимально якісно. Інститут не дасть тобі багаж з обмеженими знаннями, він покаже тобі, що межі знанням немає, і що основну їх частину отримуєш ти сам. Викладачі – лише арбітри, модератори, вони направляють тебе в потрібне русло.

5.  Став питання. Ціль студента – пізнати світ. Тому якщо чогось не знаєш – запитуй. Забудь про незручність, сором’язливість тощо. Не соромно не знати, соромно – не вчитись.

6.  Дізнайся усі плюси студентського квитка. Твій студквиток – це воістину магічний документ. Це знижки на міжміський та міський транспорт, «Дні студента» у кафе, кінотеатрах та розважальних центрах тощо. А якщо тобі замало пільг студквитка, що видав тобі деканат, - погугли про переваги ISIC (International Student Identity Card), це в рази більше можливостей.

7.  Насолоджуйся студентством. Подорожуй, гуляй, знайомся із новими людьми, розважайся і вчись – і цей час, поки ти носиш звання студента, стане золотою добою твого життя.

8.  Будь активним. Або стань таким. Завжди і всюди. У твоїх венах тече не кров, у них тече молодість. Тому будь активним на лекціях, семінарах. Бери участь у студентському житті: усі події, що стаються у ВНЗ, заслуговують на увагу!

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49(096) 391-28-91(098) 398-20-30 Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Консультуємо абітурієнтів за телефонами:

✔  артист-вокаліст естрадного співу
Консультує: Попова Алла Борисівна, тел. (050) 207-37-73

✔  керівник капели бандуристів, артист оркестру / ансамблю / капели бандуристів, диригент, викладач
Консультує: Дорофєєва Вероніка Юріївна, тел. (068) 776-07-08

✔  керівник народного хору, диригент, артист хору, соліст-вокаліст, викладач
Консультує: Скопцова Олена Михайлівна, тел. (067) 920-65-74

✔  керівник фольклорного ансамблю, артист ансамблю, викладач
Консультує:
Сінельнікова Валентина Володимирівна, тел. (098) 398-20-30

✔  керівник академічного хору, диригент, артист хору, соліст-вокаліст, викладач​
Консультує: Кречко Наталія Михайлівна, тел. (067) 279-73-74