ЗДРАСТУЙ, ПЕРШИЙ КУРС!

З початком нового навчального року нас усіх, друзі! Нарешті в стіни рідного факультету музичного мистецтва КНУКіМ потрапили нові, ще зовсім молоді, але амбітні й талановиті студенти – першокурсники!

14 вересня 2020 р. на факультеті музичного мистецтва КНУКіМ відбулися зустрічі студентів першого курсу з кураторами, працівниками деканату й викладачами. Наші новачки ознайомилися з правилами перебування в університеті в умовах пандемії, вивчили розклад своїх занять, заповнили кучу необхідних документів і отримали від деканату ФММ невеличкі, але надзвичайно необхідні сьогодні кожному подаруночки – захисну маску й індивідуальний дезинфікуючий засіб для обробки рук. Ну що ж, з початком!

096-391-28-91 - Пістунова Тетяна Василівна (освітній ступінь "Магістр")​