ПЕРШИЙ КУРС: СТАРТ!

Корпус факультету музичного мистецтва КНУКіМ загомонів і розквітнув: приїхали наші нові, ще зовсім молоді, але амбітні й талановиті студенти – першокурсники!

Згідно рішення Вченої ради КНУКіМ студенти старших курсів навчаються з 1-го вересня дистанційно, а для перших курсів бакалавратури і магістратури навчальний рік розпочався 15-го вересня. Заняття відбуваються в аудиторіях ФММ КНУКіМ, в нашому окремому корпусі.

Можливості фахово спілкуватися не по інтернету, а особисто, раді не лише студенти, але й викладачі, - ми усі скучили за «живим» творчим процесом, спілкуванням та пошуками мистецького шляху й відкриттями нових і нових музичних обріїв. Перший курс – старт відбувся, виходимо на орбіту!

096-391-28-91 - Пістунова Тетяна Василівна (освітній ступінь "Магістр")​