Факультет музичного мистецтва

      ​​   

ПЕРШИЙ КУРС: З КУРАТОРАМИ ПІЗНАЄМО КИЇВ

Перші навчальні дні в КНУКіМ для музикантів – першокурсників насичені не лише потоковими парами та фаховими зустрічами з викладачами в аудиторіях факультету музичного мистецтва КНУКіМ. Велику роль у адаптації студентів 1-го курсу відіграє спілкування з кураторами академічних груп.

Наші молоді викладачі – асистенти кафедри музичного мистецтва Святослав Овчаренко, Володимир Горобець і Наталія Ковмір з першого дня навчання об’єднали навколо себе студентів груп ТДА – 10 (Н. Ковмір), ТДН-20 (В. Горобець) та ТФ-30 і ТНБ-40 (обидві – С. Овчаренко).

В перший день навчання наші куратори приготували для своїх студентів справжній подарунок – прогулянку визначними туристичними місцинами чарівної і неповторної столиці України! Золоті ворота, Софіївська та Михайлівська площі, київський фунікулер, пам’ятник Володимиру Великому на схилах Дніпра…

А ще – пішохідний скляний міст, Маріїнський парк і Маріїнський палац… Гарна погода додала яскравих фарб у мандрівку студентів – кнукімівців київськими вуличками, площами та парками. Завершився цей день смаколиками та гарячим чаєм, і обіцянкою продовжити мандрівки столицею, як тільки налагодиться погода.

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49 (деканат), Електронна пошта: GRUCYNJ@I.UA

Консультуємо абітурієнтів за телефонами:
098-398-20-30 - Сінельнікова Валентина Володимирівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "музичний фольклор")
067-920-65-74 - Скопцова Олена Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (народний хор)")
067-279-73-74 - Кречко Наталія Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (академічний хор)")
068-776-07-08 - Дорофєєва Вероніка Юріївна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "бандура і кобзарське мистецтво")
096-391-28-91 - Пістунова Тетяна Василівна (освітній ступінь "Магістр")​