ПЕРШИЙ КУРС: З КУРАТОРАМИ ПІЗНАЄМО КИЇВ

Перші навчальні дні в КНУКіМ для музикантів – першокурсників насичені не лише потоковими парами та фаховими зустрічами з викладачами в аудиторіях факультету музичного мистецтва КНУКіМ. Велику роль у адаптації студентів 1-го курсу відіграє спілкування з кураторами академічних груп.

Наші молоді викладачі – асистенти кафедри музичного мистецтва Святослав Овчаренко, Володимир Горобець і Наталія Ковмір з першого дня навчання об’єднали навколо себе студентів груп ТДА – 10 (Н. Ковмір), ТДН-20 (В. Горобець) та ТФ-30 і ТНБ-40 (обидві – С. Овчаренко).

В перший день навчання наші куратори приготували для своїх студентів справжній подарунок – прогулянку визначними туристичними місцинами чарівної і неповторної столиці України! Золоті ворота, Софіївська та Михайлівська площі, київський фунікулер, пам’ятник Володимиру Великому на схилах Дніпра…

А ще – пішохідний скляний міст, Маріїнський парк і Маріїнський палац… Гарна погода додала яскравих фарб у мандрівку студентів – кнукімівців київськими вуличками, площами та парками. Завершився цей день смаколиками та гарячим чаєм, і обіцянкою продовжити мандрівки столицею, як тільки налагодиться погода.

096-391-28-91 - Пістунова Тетяна Василівна (освітній ступінь "Магістр")​