ФММ - СТУДЕНТСЬКЕ САМОВРЯДУВАННЯ

На час карантину робота студентського самоврядування на факультеті музичного мистецтва КНУКіМ не припиняється, співпраця старост академічних груп з деканатом є продуктивною і мобільною.

Щочетверга в онлайн-режимі на платформі Zoom відбуваються загальні збори старост усіх курсів факультету музичного мистецтва КНУКіМ. Разом із заступниками декана студенти вирішують поточні питання організації навчального процесу, а також деякі особисті проблеми студентів. Не оминається також тематика мистецьких пошуків студентів – музикантів КНУКіМ та їх професійної реалізації. Студентське самоврядування в дії!

096-391-28-91 - Пістунова Тетяна Василівна (освітній ступінь "Магістр")​