Факультет музичного мистецтва

      ​​   

«ANIMA»: ДО 95-ти РІЧЧЯ МИХАЙЛА КРЕЧКА

2020 рік є ювілейним для багатьох музичних постатей у світі: А. Скарлатті, Г. Генделя, Л. ван Бетховена, Ф. Шопена, П. Чайковського та ін., а ми відзначаємо 95-ти річчя від дня народження відомого хорового диригента, композитора, викладача, журналіста, громадського діяча, народного артиста України Михайла Кречка.

Михайло Михайлович залишив у своєму творчому доробку чудові обробки народних пісень, авторські твори, котрі широко входять в репертуар українських хорових колективів, Літургію Іоанна Златоустого, науково-популярні статті музичного спрямування, які своєю актуальністю не поступаються і до сьогодні.  Його справу в розвитку та модернізації хорового мистецтва яскраво продовжують його учні: О. Тарасенко, Е. Сокач, М. Борщ, А. Масленікова, та інші, зокрема і донька – заслужена артистка України, співачка, хоровий диригент, завідувачка спеціалізації академічного хорового мистецтва КНУКіМ, Наталія Кречко.

Плідна та невтомна праця маестро залишила вагомий слід в історії українського хорового мистецтва ХХ століття, що спонукало відродженню та становленню українського національного мистецтва та вихованню нової мистецької еліти України. Ми раді представити вашій увазі твір М. Кречка у виконанні студентського академічного хору "ANIMA"КНУКіМ "Нехай буде ім'я Господнє" з Літургії Іоанна Златоустого, виконання та запис відео приурочено до річниці з дня народження. Головний диригент та художній керівник - заслужена артистка України, доцент, Наталія Кречко. Хормейстери: Назар Якобенчук та Владислав Лисенко. Відео та монтаж - Назар Якобенчук.

Текст Олександра Кравчука,

 магістра 2-го курсу ФММ

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49 (деканат), Електронна пошта: GRUCYNJ@I.UA

Консультуємо абітурієнтів за телефонами:
098-398-20-30 - Сінельнікова Валентина Володимирівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "музичний фольклор")
067-920-65-74 - Скопцова Олена Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (народний хор)")
067-279-73-74 - Кречко Наталія Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (академічний хор)")
068-776-07-08 - Дорофєєва Вероніка Юріївна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "бандура і кобзарське мистецтво")
096-391-28-91 - Пістунова Тетяна Василівна (освітній ступінь "Магістр")​