МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ДІВЧАТ

Друзі, факультет музичного мистецтва КНУКіМ вітає усіх чарівних, неповторних, талановитих, тендітних, казкових, яскравих, сонячних, лагідних, дивовижних, загадкових, незрівняних, неземних, ніжних, привабливих, квітучих дівчат з Міжнародним днем дівчат!

Міжнародний день дівчат (International Day of the Girl Child) проголошений Організацією Об'єднаних Націй, день, мета встановлення якого – привернення уваги до дискримінації дівчат у різних країнах, підвищення обізнаності про нерівність, з якими стикаються дівчатка у всьому світі на основі їх статі. Відзначається щорічно 11 жовтня. Вперше був відзначений 11 жовтня 2012 року. Міжнародний день дівчат дозволяє зосередити увагу на необхідності вирішення проблем, з якими стикаються дівчатка, і заохочувати розширення прав і можливостей дівчат та здійснення їхніх прав людини.

Дорогі дівчата, кохайте і будьте коханими! Нехай ваші права завжди і усіма визнаються, нехай ваші можливості будуть у гармонії з вашими потребами! Чаруйте світ вашою зовнішньою і внутрішньою красою, дівуйте світ вашими досягненнями, творіть! Вітаємо!

096-391-28-91 - Пістунова Тетяна Василівна (освітній ступінь "Магістр")​