Факультет музичного мистецтва

      ​​   

ВЧИМОСЯ ДИСТАНЦІЙНО

Для студентів – першокурсників факультету музичного мистецтва КНУКіМ розпочався другий тиждень дистанційного навчання. Три тижні занять в аудиторіях рідного вишу пролетіли, як одна мить, вже цілий тиждень ми спілкуємося на навчальних парах за допомогою zoom-зв’язку.

Студентка – першокурсниця групи ТДН-20 Тетяна Редька так описує на сторінці у Фейсбук враження від першого тижня онлайн-навчання: «Тепер навчальний процес став більш затишним, бо вдома, але не менш цікавим та захопливим. Хочеться лишити цей момент тут. Понеділок, зум, Методика, теорія і практика керівництва мистецьким колективом, прекрасний викладач і люба група».

Викладачі факультет музичного мистецтва КНУКіМ шукають різноманітні засоби, аби активізувати студентів та стимулювати їх на подальше самостійне професійне вдосконалення. Наприклад, одне з занять з «Фаху (диригування)» для студентів 4-го курсу кафедри музичного мистецтва (група ТДН-27) пройшло з використанням та аналізуванням концертного фонду Українського народного хору ім. С. Павлюченка задля кращої підготовки бакалаврів до державних іспитів! Студенти разом з викладачем – доцентом, кандидатом мистецтвознавства Оленою Скопцовою розглядали обрані твори з циклу хорових концертів «Пори року» В. Самофалова.

На інших фотографіях з нашого сьогоднішнього фотозвіту – онлайн-заняття з транскрипції народної музики викладача Тетяни Шнуренко, а також практичне заняття в рамках дуалізації освіти для студентів – фольклористів 2-го курсу, на якому вони разом з викладачем – доцентом, кандидатом історичних наук Валентиною Сінельніковою знайомилися з творчістю фольклористичного ансамблю «Дивана», який досліджує й популяризує народнопісенну спадщину Донеччини. Карантин – не привід для зупинки навчального процесу! Ми працюємо!

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49 (деканат), Електронна пошта: GRUCYNJ@I.UA

Консультуємо абітурієнтів за телефонами:
098-398-20-30 - Сінельнікова Валентина Володимирівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "музичний фольклор")
067-920-65-74 - Скопцова Олена Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (народний хор)")
067-279-73-74 - Кречко Наталія Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (академічний хор)")
068-776-07-08 - Дорофєєва Вероніка Юріївна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "бандура і кобзарське мистецтво")
096-391-28-91 - Пістунова Тетяна Василівна (освітній ступінь "Магістр")​