Факультет музичного мистецтва

      ​​   

OBRANA: ПРОЕКТ КАТЕРИНИ КОРЧИНСЬКОЇ

Друзі, надзвичайно приємно знайомити вас з новими творчими проектами студентів і викладачів факультету музичного мистецтва КНУКіМ. Сьогодні – про зовсім свіжий проект «OBRANA» студентки 2-го курсу групи ТДН-29 Катерини Корчинської. «Настав час показати себе, справжню, без масок», - пише Катерина у коментарі до свого Promo-відео. «Я йду у великий світ музики, адже мені є що сказати, здається я до цього йшла з самого народження, сьогодні відкривається шлях до нової сторінки мого життя, відтепер я – OBRANA. Обрана - моє альтер его, яке дихає музикою, і хоче бути почутим».

Пряма мова Катерини у Фнйсбук: «Привіт всім, з Вами - O B R A N A. Звати мене Катюша (не люблю коли на мене кажуть Катя , вважаю це грубим звертанням до мене), хоча сама дуже часто можу задіти грубим відношенням, це все не спеціально, насправді я дуже добра… Розкажу, хто я… Я Лев і народилась в рік Дракона, ООО це гримуча сила, ви досі питаєте, чому в мене такий характер?... Виходить дуже цікава суміш: я або дуже зла, або дуже весела».

Нещодавно Катерина презентувала вже другу свою пісню – «Мамчина». У Фейсбуці вона так тлумачить свій твір: «МАМЧИНА - це переплетіння народного етносу, який гласить нам, що мати ніколи не пускає дівчину погуляти з парубком. І нав'язує їй з дитинства свої погляди на чоловіків загалом. Так, у цій пісні дівчина вже доросла, і сама мала б знати, що робити. Проте вона не може прийняти рішення по стосунках, так як переживає, що скаже мама і загалом – вона зкута і встидлива, в розгар своєї молодості, коли треба любуватись собою. І тому не навчена, бо якби виходила час від часу – була б навчена!»

Радіємо успіхам кожного нашого студента! Катерина Корчинська – OBRANA – нова зірочка на небосхилі української пісні на концертній естраді! Слідкуємо за кожною твоєю новою піснею, Катюшо! Лише вперед! До зіркових вершин!

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49 (деканат), Електронна пошта: GRUCYNJ@I.UA

Консультуємо абітурієнтів за телефонами:
098-398-20-30 - Сінельнікова Валентина Володимирівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "музичний фольклор")
067-920-65-74 - Скопцова Олена Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (народний хор)")
067-279-73-74 - Кречко Наталія Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (академічний хор)")
068-776-07-08 - Дорофєєва Вероніка Юріївна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "бандура і кобзарське мистецтво")
096-391-28-91 - Пістунова Тетяна Василівна (освітній ступінь "Магістр")​