ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ СТУДЕНТА

Прикольний, заводний, веселий, безтурботний, життєрадісний, романтичний і вічно молодий День студента – це привід для всіх учнів ВНЗ, технікумів, коледжів та профтехучилищ в Україні повеселитися, порадіти, пожартувати і гідно відзначити своє професійне свято. Причому, не один, а цілих три рази на рік! День міжнародної солідарності студентів – 17-го листопада, Тетянин день (свята Тетяна – захисниця студентів) – 25 січня, і сьогодні – 15 жовтня!

Спочатку 15 жовтня був Національним днем студентів в Індії, присвячений дню народження Авула Пакіра Джайнулабдіна Абдул Калама Марайкайяра - індійського вченого і державного діяча, президента Індії з липня 2002 по липень 2007. У 2010 році Організація Об'єднаних Націй оголосила 15 жовтня «Всесвітнім днем студентів», отже цього року це свято відзначається у 10-й – ювілейний раз! Дякуємо ООН за надану студентам можливість святкувати свій професійний День не двічі, а тричі на рік! Усім студентам – наснаги, незабутніх студентських вражень і гарних однокурсників - друзів! Не забувайте мити руки і зберігати соціальну дистанцію! Будьте здорові! Любимо усіх вас! Ваш факультет музичного мистецтва КНУКіМ.

096-391-28-91 - Пістунова Тетяна Василівна (освітній ступінь "Магістр")​