​​​​

З ДНЕМ ЗАКОХАНИХ!

Друзі, вітаємо усіх з День Святого Валентина, який ще іменують Днем усіх закоханих! Свято – неофіційне і не є вихідним (хоча цього року співпало з неділею), проте активно відзначається молоддю щорічно 14 лютого.

Достовірних даних про те, де саме зародилася традиція святкування – немає, одні вважають батьківщиною знаменного дня Англію, інші – Францію. За переказами, День Святого Валентина вшановує великомученика Валентина – священика, який всупереч наказу імператора Клавдія ІІ, що забороняв молодим чоловікам мати сім'ю, таємно вінчав закоханих. Правитель вважав, що самотній чоловік, не обтяжений сімейним побутом, має шанси стати кращим воїном, оскільки його думки зайняті тільки майбутніми битвами. Незабаром дії священика були розсекречені, сам Валентин постав перед судом, піддався жорстоким тортурам і згодом був страчений. В ніч перед стратою він написав своїй коханій лист – признання в любові у віршованій формі. Згодом такі листи стали називати «валентинками». Минуло багато часу, в XIV столітті священика Валентина канонізували – за благі діяння віднесли до числа святих. Відтоді День Святого Валентина активно святкується в Європі і в нашій країні. Вітаємо й ми – усіх зі святом і усім – взаємного кохання! Ваш факультет музичного мистецтва КНУКіМ.

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49(096) 391-28-91(098) 398-20-30 Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

✔  артист-вокаліст естрадного співу
Консультує: Попова Алла Борисівна, тел. (050) 207-37-73

✔  керівник капели бандуристів, артист оркестру / ансамблю / капели бандуристів, диригент, викладач
Консультує: Дорофєєва Вероніка Юріївна, тел. (068) 776-07-08