​​​​

МУЗИЧНО-ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ГРА «ERUDANIMA»

Минулого тижня на спеціалізації «Академічне хорове мистецтво» факультету музичного мистецтва КНУКіМ відбувся перший тур музично-інтелектуальної гри «ErudAnima» для студентів 1 – 5 курсів. Кожен курс був поділений на дві команди, які змагалися між собою за право переходу в інший тур. Гра відбулася завдяки онлайн-платформі ZOOM та злагодженій роботі організаційної групи.

«ErudAnima» – музично-інтелектуальна гра, ініційована та розроблена завідувачкою спеціалізації «диригентсько-хорове мистецтво (академічне)», заслуженою артисткою України, доцентом Наталією Кречко. Заручившись підтримкою студентів та викладачів спеціалізації, пані Наталія підготувала правила, структуру гри та індивідуальні блоки питань для кожного курсу. Основна ідея гри полягає у зацікавлені студентів історією музичного мистецтва, розвитку логічного мислення, умінню поєднувати набуті знання та мотивувати поглиблювати свої знання у різних сферах музичної індустрії.

За результатами першого туру перемогу здобули:

· 1 курс – команда Ткаченко Ольги – 9 балів;

· 2 курс – команда Таранова Олексія – 11 балів;

· 3 курс – команда Олєйнікової Марії – 8 балів;

· Каманда випускників (4-5 курси) – команда Левченко Єлизавети – 8 балів.

Тож до другого туру гри допущено 4 команди, котрі вже 24 лютого мають змогу випробувати свої знання та логічне мислення ще раз. Чекаємо з нетерпінням!

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49(096) 391-28-91(098) 398-20-30 Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

✔  артист-вокаліст естрадного співу
Консультує: Попова Алла Борисівна, тел. (050) 207-37-73

✔  керівник капели бандуристів, артист оркестру / ансамблю / капели бандуристів, диригент, викладач
Консультує: Дорофєєва Вероніка Юріївна, тел. (068) 776-07-08