​​​​

ВІТАЄМО СТИПЕНДІАТІВ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ!

З радістю ділимося новими здобутками факультету музичного мистецтва КНУКіМ: згідно Указу Президента України №42/2021 «Про призначення державних стипендій видатним діячам культури і мистецтва» за видатні заслуги в розвитку української культури і музичного мистецтва дворічні президентські стипендії здобули:

1. Андрійчук Петро Олександрович, заслужений працівник культури України, професор КНУКіМ, секретар Національної Всеукраїнської музичної спілки. голова Київського обласного відділення Всеукраїнського хорового товариства імені М.Леонтовича.

2. Брояко Надія Богданівна, заслужена діячка мистецтв України, професор КНУКіМ, кандидат мистецтвознавства.

3. Єсипок Володимир Миколайович, народний артист України, професор КНУКіМ, голова Національної спілки кобзарів України.

Вітаємо наших викладачів і пишаємося, що здобутки музикантів ФММ КНУКіМ гідно оцінені державою!

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49(096) 391-28-91(098) 398-20-30 Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

✔  артист-вокаліст естрадного співу
Консультує: Попова Алла Борисівна, тел. (050) 207-37-73

✔  керівник капели бандуристів, артист оркестру / ансамблю / капели бандуристів, диригент, викладач
Консультує: Дорофєєва Вероніка Юріївна, тел. (068) 776-07-08