​​​​

З ДНЕМ РІДНОЇ МОВИ!

Друзі, вітаємо усіх з Днем рідної мови! Щороку 21 лютого світ відзначає Міжнародний день рідної мови (International Mother Language Day). А запровадили його на конференції ЮНЕСКО 17 листопада 1999 року для сприяння мовній і культурній різноманітності й багатомовності. Експерти стверджують, що зараз близько половині із 6 тисяч розмовних мов світу загрожує зникнення. Тож, у ЮНЕСКО впевнені, що створення свята – це важливий крок до визнання необхідності захистити різноманіття культур і зберігати повагу до мови як показника культури.

На вшанування Дня рідної мови розміщуємо кілька записів творів на вірші видатної української поетеси Лесі Українки у виконанні студентів факультету музичного мистецтва КНУКіМ, записаних і розміщених на ютуб-каналі факультету в рамках мистецького челенджу до 150-річчя з дня народження видатної поетеси і письменниці, громадської діячки, патріота, непересічної особистості національної культури Лариси Косач-Квітки (Лесі Українки). Співають: Артур Тищенко, студент 2-го курсу (група ТДН-29) та Анастасія Сулименко, студентка 1-го курсу (група ТДА-10).

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49(096) 391-28-91(098) 398-20-30 Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

✔  артист-вокаліст естрадного співу
Консультує: Попова Алла Борисівна, тел. (050) 207-37-73

✔  керівник капели бандуристів, артист оркестру / ансамблю / капели бандуристів, диригент, викладач
Консультує: Дорофєєва Вероніка Юріївна, тел. (068) 776-07-08