​​​​

МАЙСТЕР-КЛАС ВІД ДМИТРА ГЖИБОВЕЦЬКОГО

В рамках Дуалізації освіти на спеціалізації Академічне хорове мистецтво факультету музичного мистецтва КНУКіМ відбувся дискурс - практикум на тему: «Акустично-хорова органіка та сучасні електронні технології обробки звуку», спікером виступив студент 1 року навчання ОС «Магістр» Дмитро Гжибовецький.

Дмитро поділився з присутніми своєю історією знайомства з електронною музикою та провів історичний екскурс виникнення, розвитку та становлення електронної музики у світі. Цікавим доповнення до спічу стала фото-презентація, на якій було зображено фотоматеріали з інструментами та приладами, які використовувались для створення електронної музики.

Основою творчої зустрічі стала наглядна робота Дмитра з програмою обробки звуку. Він детально розповів про функціонування програми, її можливості. На завершення майстер-класу Дмитро представив публіці результати своєї творчості, а саме: власне опрацювання твору Мирослава Скорика «Мелодія» та частини з Літургії Іоана Златоуста Євгена Станковича.

Традиційно наші спікери по завершенню відповідають на питання учасників конференції, обмінюються думками та дискутують в межах окреслених тематик – цей майстер-клас не став виключенням. Відеозапис майстер-класу буде розміщено на ютуб-каналі факультету музичного мистецтва КНУКіМ:

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49(096) 391-28-91(098) 398-20-30 Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

✔  артист-вокаліст естрадного співу
Консультує: Попова Алла Борисівна, тел. (050) 207-37-73

✔  керівник капели бандуристів, артист оркестру / ансамблю / капели бандуристів, диригент, викладач
Консультує: Дорофєєва Вероніка Юріївна, тел. (068) 776-07-08