​​​​

ВІТАЄМО СЕРГІЯ ДІДКА З ЮВІЛЕЄМ!

Сергій Володимирович Дідок – заслужений діяч мистецтв України, лауреат VІІІ-го Міжнародного конкурсу акордеоністів (м. Монтезе, Італія), в. о. головного диригента Київського Національного театру оперети. Закінчив Київський національний університет культури і мистецтв (2005), Національну музичну академію України (2009), аспірантуру КНУКіМ (2011). У 2006 р. за оригінальну інтерпретацію творів Б. Бартока та Л. Бетховена на І-му Міжнародному конкурсі диригентів ім. С. Турчака був відзначений як молодий і перспективний диригент спеціальним призом «Надія».

У 2008-2010 рр. очолював Камерний оркестр військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних сил України. Автор понад 50 оркестровок для оркестру та ансамблів народних інструментів. Концертував у Білорусі, Канаді, Нідерландах, Польщі, Франції, Шотландії. З 2005 р. викладає у Київському національному університету культури і мистецтв. Викладає дисципліни: «Диригування та читання партитур», «Музично-текстологічний аналіз», керує магістерськими творчими проектами. Художній керівник ансамблю інструментальної музики «Гарнограй» ФММ КНУКіМ (2015 - 2020). Сергій Дідок є автором віршів для концертних номерів Національної оперети, а також співавтором перекладу україномовного лібрето мюзиклу «Труффальдіно із Бергамо» О. Колкера. В репертуарі: «Труффальдіно із Бергамо» О. Колкера, «За двома зайцями» В. Ільїна, В. Лукашова, «Весела вдова» Ф. Легара, «Кицькин дім» П. Вальдгарда.

Вітаємо талановитого й харизматичного диригента Сергія Дідка з молодим чоловічим ювілеєм! Здоров’я Вам, Сергію Володимировичу, на довгі роки, сімейного благополуччя, невичерпної наснаги, продуктивної творчості, багато нових мистецьких проектів і вдячних студентів!

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49(096) 391-28-91(098) 398-20-30 Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

✔  артист-вокаліст естрадного співу
Консультує: Попова Алла Борисівна, тел. (050) 207-37-73

✔  керівник капели бандуристів, артист оркестру / ансамблю / капели бандуристів, диригент, викладач
Консультує: Дорофєєва Вероніка Юріївна, тел. (068) 776-07-08