​​​​

ЮЛІЯ ВІТРАНЮК В ПРОЕКТІ «ГОЛОС КРАЇНИ – 11»

У цю неділю знову із завмиранням серця чекали чергового випуску популярного телепроекту «Голос країни – 11», адже у ньому бере участь наша студентка – фольклористка Юлія Вітранюк!

Вже другий випуск поспіль учасники шоу змагалися один з одним в так званих вокальних «нокаутах»: кожний мав виконати сольно одну пісню, виконати якнайкраще, продемонструвавши свою харизму, талант, неповторність, діапазон, красу голосу, і цим переконати свого тренера і усю тренерську команду «Голосу», довести свою необхідність участі у прямих ефірах, які розпочинаються вже з 11 квітня. Студентка 4-го курсу ФММ Юлія Вітранюк яскраво виконала українську народну пісню «Випливало утєня» і впевнено завоювала своє місце на стільці учасників прямих ефірів.

Однак буквально за мить до фіналу нокаутів Юля поступилася своїм стільцем іншій співачці – учасниці команди Тіни Кароль. Але ми віримо, що за допомогою глядачів нашу Юлю повернуть до участі в шоу, адже протягом двох діб по закінченню програми усі бажаючи можуть голосувати за своїх улюблених співаків з «Голосу» та за їх можливість співати у прямих ефірах! Вітаємо нашу тендітну талановиту й харизматичну фольклористку Юлію Вітранюк! Пишаємося тобою і вірімо, що все буде так, як ти про це мрієш! КНУКіМ – за тебе!

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49(096) 391-28-91(098) 398-20-30 Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

✔  артист-вокаліст естрадного співу
Консультує: Попова Алла Борисівна, тел. (050) 207-37-73

✔  керівник капели бандуристів, артист оркестру / ансамблю / капели бандуристів, диригент, викладач
Консультує: Дорофєєва Вероніка Юріївна, тел. (068) 776-07-08