​​​​

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ НА ФММ КНУКіМ

Щосуботи КНУКіМ радо відкриває двері перед нашими любими, дорогими та найталановитішими абітурієнтами! Ця субота не стала виключенням! В умовах лакдауну наші заходи відбувалися онлайн і офлайн з дотриманням карантинних вимог!

До нас завітали абітурієнти – 2021 – цьогорічні випускники з Львівської, Вінницької, Черкаської, Київської областей і м. Києва. Для бажаючих вступати на факультет музичного мистецтва були організовані онлайн-консультації з зірковими викладачами ФММ – заслуженою артисткою України професором Наталією Кречко і заслуженим артистом України, кандидатом мистецтва Тарасом Яницьким.

Офлайн абітурієнтів консультувала й давала професійні поради, а також пригощала чаєм – кавою та смачними цукерками з печивом заступник декана ФММ КНУКіМ Валентина Сінельнікова. Усі абітурієнти, що приїхали на день відкритих дверей, отримали сертифікати про попереднє зарахування, що додадуть їм кілька балів на творчому конкурсі влітку.

Факультет музичного мистецтва КНУКіМ надзвичайно вдячний усім абітурієнтам та їх батькам, які вже обрали вступ на ФММ Університету культури своїм найголовнішим пріоритетом у 2021-му році! Усім успіху і удачі на вступі!

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49(096) 391-28-91(098) 398-20-30 Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

✔  артист-вокаліст естрадного співу
Консультує: Попова Алла Борисівна, тел. (050) 207-37-73

✔  керівник капели бандуристів, артист оркестру / ансамблю / капели бандуристів, диригент, викладач
Консультує: Дорофєєва Вероніка Юріївна, тел. (068) 776-07-08