​​​​

ВЕСНЯНИЙ ВРОЖАЙ МИСТЕЦЬКИХ ПЕРЕМОГ

Непоганий врожай перемог зібрали студенти – вокалісти секції академічного хорового мистецтва наприкінці березня – 2021! На Всеукраїнському дистанційному онлайн-конкурсі мистецтв «Свято весни», що відбувся за підтримки Дніпровської міської ради, наші талановиті вокалісти здобули одну першу премію, дві других і одну третю премію!

Професіоналізм та об'єктивність – таким був основний принцип роботи поважного журі конкурсу, у складі якого дистанційно працювали фахівці – музиканти – відомі виконавці з Дніпра, Києва, Львова, Одеси та Харкова. Усі учасники конкурсу подавали на розгляд журі свої відеозаписи, здійснені спеціально для конкурсного змагання. Приємно, що творчість кнукімівських студентів та їх викладачів – заслуженої артистки України Ольги Фомічової та концертмейстера Оксани Сліпченко були гідно оцінені!

Ми вітаємо Дарину Ярмоленко – Лауреата 1-ої премії конкурсу (романс Тамари з опери А. Рубінштейна «Демон») , Катерину Шиприкевич (арія Паміни з опери В.-А. Моцарта «Чарівна флейта») і Марію Познякову (пісня Леля з опери М. Римського-Корсакова «Снігуронька») – Лауреатів 2-ої премії, а також Марію Олєйнікову – Лауреата 3-ої премії (арія зі Stabat Mater Ж. Перголезі)! Бажаємо на зупинятися на досягненому і підкорити нові мистецькі вершини!

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49(096) 391-28-91(098) 398-20-30 Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

✔  артист-вокаліст естрадного співу
Консультує: Попова Алла Борисівна, тел. (050) 207-37-73

✔  керівник капели бандуристів, артист оркестру / ансамблю / капели бандуристів, диригент, викладач
Консультує: Дорофєєва Вероніка Юріївна, тел. (068) 776-07-08