​​​​

АКАДЕМІЧНА МОБІЛЬНІСТЬ СТУДЕНТІВ – МУЗИКАНТІВ КНУКІМ

12 серпня 2015 року Кабінет Міністрів України затвердив постанову № 579 «Про затвердження Положення про порядок реалізації права на академічну мобільність». Ключовими аспектами цього положення є надання права на участь у програмах академічної мобільності усім учасникам освітнього процесу, що є важливим кроком у процесі імплементації Закону України “Про вищу освіту” та створення дієвого інструментарію для інтернаціоналізації українських вищих навчальних закладів.

Шляхом активізації здійснення заходів академічної мобільності студентів розвивається факультет музичного мистецтва КНУКіМ. У травні 2021 року група студентів, магістрантів і аспірантів ФММ КНУКіМ пройшла Міжнародне підвищення кваліфікації на тему: «Використання можливостей хмарних сервісів для магістрів та аспірантів», організатором якого став Інститут Науково-дослідний Люблінського науково-технологічного парку (Республіка Польща) та IESF - Міжнародна фундація науковців та освітян:

Програма міжнародного підвищення кваліфікації (Вебінару) включала в себе виконання навчального навантаження, що становило 1,5 кредити ЄКТС (45 години): з них лекційних – 12 год., практичних - 20 год., самостійна робота – 13 годин. Навчальне навантаження міжнародного підвищення кваліфікації (Вебінару) проводилося за наступною тематикою: майбутнє освіти та методологія наукового дослідження; дистанційне навчання з використанням хмарних сервісів Zoom та Moodle; особливості використання платформ ClassTime, Google Meet та Google для дистанційного навчання; планування власної кар’єри за допомогою використання хмарних сервісів.

Сертифікат про проходження міжнародного підвищення кваліфікації (Вебінару), який отримали усі учасники (а їх від факультету музичного мистецтва КНУКіМ було близько 20!), є документом, який підтверджує міжнародний досвід учасника та враховується під час ліцензування та акредитації освітніх послуг ЗВО. Вітаємо!

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49(096) 391-28-91(098) 398-20-30 Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Консультуємо абітурієнтів за телефонами: (067) 314-49-10

✔  артист-вокаліст естрадного співу
Консультує: Попова Алла Борисівна, тел. (050) 207-37-73

✔  керівник капели бандуристів, артист оркестру / ансамблю / капели бандуристів, диригент, викладач