​​​​

МУЗИКАНТИ КНУКІМ – СПІВАВТОРИ МІЖНАРОДНОЇ МОНОГРАФІЇ

Вітаємо колектив авторів факультету музичного мистецтва КНУКіМ, які стали співавторами міжнародної монографії з сучасного музикознавства, що побачила світ у Ризі (Латвія) наприкінці травня - 2021!

Приємно і почесно бути міжнародній команді авторів поважного музикознавчого видання! Ми це зробили! Modern Ukrainian musicology: from musical artifacts to humanistic universals: Collective monograph. Riga, Latvia: “Baltija Publishing”, 2021. 515 p.

Від факультету музичного мистецтва КНУКіМ співавторами монографії стали: професор, заслужений діяч мистецтв України, кандидат мистецтвознавства Надія Брояко; доцент, кандидат мистецтвознавства Вероніка Дорофєєва; доцент, заступник декана ФММ КНУКіМ Тетяна Пістунова; доцент, кандидат історичних наук Валентина Сінельнікова; доцент, заслужений працівник культури України Іван Сінельніков; асистент Святослав Овчаренко; провідні концертмейстери Оксана Сліпченко та Ірина Мельниченко.

Нова монографія за участі міжнародної музикознавчої команди та музикантів КНУКіМ – новий крок до ствердження і зміцнення позицій Університету культури у європейському і світовому науково-освітньому просторі! Вітаємо!

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49(096) 391-28-91(098) 398-20-30 Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Консультуємо абітурієнтів за телефонами: (067) 314-49-10

✔  артист-вокаліст естрадного співу
Консультує: Попова Алла Борисівна, тел. (050) 207-37-73

✔  керівник капели бандуристів, артист оркестру / ансамблю / капели бандуристів, диригент, викладач