Зустрічаймо новий навчальний рік !

1 вересня 2014 року один із найпрестижніших університетів України – Київський національний університет культури і мистецтв – радо відкрив свої двері і широку дорогу до нових знань молодій порослі музикантів України. У прекрасний світ творчого пошуку вирушили естрадні і народні співаки, хорові диригенти, бандуристи, фольклористи, народні, класичні і джазові інструменталісти з Києва і Львова, Вінниці, Житомира і Чернігова, Харкова, Івано-Франківська і Донецька, Дніпропетровська, Луганська і Ужгорода, і ще багатьох міст, містечок і сіл нашої єдиної країни!!!

Знайомство з факультетом, викладачами, працівниками кафедр і деканату, а також керівниками творчих колективів розпочалося для першокурсників – музикантів ще 31-го серпня. На загальних зборах до студентів – новачків звернувся декан факультету кандидат педагогічних наук, заслужений працівник культури України, професор Петро Леонтійович Богонос.  «Ви маєте велику честь вчитися у Київському національному університеті культури і мистецтв. Навчання в Університеті покладає одночасно на Вас і велику відповідальність, а в нас вселяє оптимізм, віру і впевненість у тому, що Ви наполегливо будете оволодівати знаннями, наслідувати і розвивати творчі і наукові традиції та досвід, які формували не одне покоління студентів і викладачів нашого факультету», - наголосив Петро Леонтійович.

З добрими словами підтримки до першокурсників звернулися і заступники декана ФММ – доцент Тетяна Василівна Пістунова і кандидат мистецтвознавства, доцент Вероніка Юріївна Дорофєєва. «Маю надію, що Ваші здобутки свого часу також поповнять надбання попередніх поколінь випускників, завдяки яким КНУКіМ і факультет музичного мистецтва нашого університету славиться як осередок творення національної і світової культури», - додала Тетяна Василівна.

1 вересня – всеукраїнське свято знань і первачків наші першокурсники відсвяткували в актовій залі КУНУКіМ. В 224-й аудиторії музиканти – першокурсники радо спілкувалися один із одним, ділилися враженнями про першій день в університеті, роздивлялися свіжій випуск кнукімівського студентського журналу «Кропива». До нових студентів ФММ з добрими словами привітань і щирими побажаннями успіхів звернулися кандидат історичних наук, доцент Валентина Володимирівна Сінельнікова, завідувач кафедри джазу та естрадного співу народний артист України Віктор Михайлович Шпортько, заслужений працівник культури України, професор Петро Олександрович Андрійчук і голова креативної інтернерт-групи ФММ  студентка У курсу Вероніка Кудравець.

Щирими оплесками зустріли першокурсники декана факультету магістерської підготовки, кандидата педагогічних наук, професора Олександра Івановича Скнаря і його слова: «Вже багато років я йду з факультетом музичного мистецтва пліч опліч. Висловлюю щиру подяку Вашим батькам і вчителям, які виховали у Вас властиве нашому народові прагнення до знань і творчості. Ви вступили до нашого Вишу у рік визначних подій в нашій державі, подій, які назавжди будуть записаними в аннали історії українського народу, адже ми стали вільною нацією із почуттям власної гідності та усвідомленням здійснення великої української мрії. Бажаю Вам невичерпної енергії, здоров’я і наснаги до праці на шляху до нових знань і високої мети, яку Ви поставили перед собою, поєднавши свою долю із нашим Університетом. Будьте гідними високого звання студента Київського національного університету культури і мистецтв!»

Овацією аудиторія зустріла почесного ректора КНУКіМ народного артиста України, доктора педагогічних наук, професора Михайла Михайловича Поплавського. «Вітаю нових «поплавків» в КНУКіМ на найкращому богемному факультеті! Музиканти – це обличчя нашого університету і його душа! Навчайтеся, творіть, кохайте і перемагайте!» - ці слова співаючого ректора були підтримані бурхливими оплесками.

Запальна пісня «Шлях до мети» у виконанні доцента кафедри джазу та естрадного співу заслуженої артистки України Інеш Осербаївни Кдирової  стала яскравою фінальною крапкою першовересневого свята. А ми ще раз привітаємо першокурсників факультету музичного мистецтва КНУКіМ! Віримо: ваш шлях до мети буде плідним, творчим і щасливим!!!  Нехай вам щастить !!!