Факультет музичного мистецтва

      ​​

Гастрольний тур до Словаччини

Уже вкотре студентські колективи Кафедри фольклору, народнопісенного та хорового мистецтва Київського національного університету культури і мистецтв – Український народний хор імені Станіслава Павлюченка та вокальний ансамбль «Ad libitum» (художній керівник – кандидат мистецтвознавства, проф. Олена Скопцова) братимуть участь в урочистостях з нагоди відзначення Дня Незалежності України у Словаччині.

Cловацька публіка знайома із КНУКіМівськими вокалістами ще з 2011-го року: тоді до 20-річчя Незалежності України вперше пролунало оксамитове багатоголосся українських виконавців. А цього року святкові заходи, окрасою яких стануть неповторні голоси талановитих вихованців Національного університету культури і мистецтв, відбудуться 17-19 вересня 2014 року в містах Пряшів і Кошиці.

На запрошення Генерального консула України в Пряшеві п. Ольги Бенч до Дня Незалежності України музиканти КНУКіМ проведуть кілька сольних концертів на центральних майданах словацьких міст, відвідають з концертними виступами місцеві мистецькі виші і середні навчальні заклади, а також зустрінуться із працівниками консульства України у Словаччині та активістами місцевої діаспори українців.

Гастрольні поїздки вокалістів КНУКіМ до Словаччини завжди є плідними і насиченими, вони гідно несуть славу і красу української пісні світом! Тож побажаємо Українському народному хору імені Станіслава Павлюченка та вокальному ансамблю «Ad libitum» подолання нових творчих вершин і гарних гастрольних вражень!

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49 (деканат), Електронна пошта: GRUCYNJ@I.UA

Консультуємо абітурієнтів за телефонами:
098-398-20-30 - Сінельнікова Валентина Володимирівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "музичний фольклор")
067-920-65-74 - Скопцова Олена Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (народний хор)")
067-279-73-74 - Кречко Наталія Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (академічний хор)")
068-776-07-08 - Дорофєєва Вероніка Юріївна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "бандура і кобзарське мистецтво")
067-466-38-97 - Остапенко Лариса Вікторівна (освітній ступінь "Магістр")​