Гастрольний тур до Словаччини

Уже вкотре студентські колективи Кафедри фольклору, народнопісенного та хорового мистецтва Київського національного університету культури і мистецтв – Український народний хор імені Станіслава Павлюченка та вокальний ансамбль «Ad libitum» (художній керівник – кандидат мистецтвознавства, проф. Олена Скопцова) братимуть участь в урочистостях з нагоди відзначення Дня Незалежності України у Словаччині.

Cловацька публіка знайома із КНУКіМівськими вокалістами ще з 2011-го року: тоді до 20-річчя Незалежності України вперше пролунало оксамитове багатоголосся українських виконавців. А цього року святкові заходи, окрасою яких стануть неповторні голоси талановитих вихованців Національного університету культури і мистецтв, відбудуться 17-19 вересня 2014 року в містах Пряшів і Кошиці.

На запрошення Генерального консула України в Пряшеві п. Ольги Бенч до Дня Незалежності України музиканти КНУКіМ проведуть кілька сольних концертів на центральних майданах словацьких міст, відвідають з концертними виступами місцеві мистецькі виші і середні навчальні заклади, а також зустрінуться із працівниками консульства України у Словаччині та активістами місцевої діаспори українців.

Гастрольні поїздки вокалістів КНУКіМ до Словаччини завжди є плідними і насиченими, вони гідно несуть славу і красу української пісні світом! Тож побажаємо Українському народному хору імені Станіслава Павлюченка та вокальному ансамблю «Ad libitum» подолання нових творчих вершин і гарних гастрольних вражень!