Факультет музичного мистецтва

      ​​   

Вивчаємо Київ за старовинними листівками

Вже не перший рік на Факультеті музичного мистецтва під керівництвом заступника декана, доцента Тетяни Пістунової існує проект «Мистецький Київ очима першокурсників КНУКіМ», в рамках якого студенти-музиканти І-го курсу разом зі своїми кураторами відвідують екскурсії столицею України, знайомляться із провідними мистецькими установами Києва, бувають на виставках і концертах.

Ось і цей навчальний рік не став виключенням. Його початок куратори І-го курсу ФММ професор Петро Андрійчук і викладач Наталія Зущенко вирішили відсвяткувати з першокурсниками під час надзвичайно цікавої і змістовної подорожі головними пам’ятками Києва.

Подорож розпочалася біля Золотих Воріт, які своєю величчю вразили першокурсників, далі – Київська опера – одна з найкрасивіших будівель оперних театрів в Європі. Потім подорож Хрещатиком та історичним Майданом, далі – пам’ятник св. Володимиру-Хрестителю, надзвичайно чарівна паркова алея на Володимирській гірці, альтанка і захоплюючий краєвид на Дніпро.

Відвідали студенти і театральний сквер біля Національного академічного драматичного театру ім. Івана Франка з чудовими пам’ятниками видатним українським акторам Гнату Юрі та Миколі Яковченкові. Захопилися красою і неповторністю архітектури Будинку з химерами архітектора В. Городецького: свою назву ця будівля отримала через скульптурні прикраси, тематика яких – тваринний наземний і підводний світи, атрибути полювання, казкові істоти.

Із зацікавленістю слухали студенти розповіді кураторів про визначні будівлі Києва, його знаменитих мешканців, про історію і сьогодення нашої столиці. Петро Олександрович Андрійчук підійшов до подорожі творчо: запропонував молоді маршрут за зображеннями прадавнього Києва на старовинних листівках, розгадавши який можна було відшукати пам’ятки сучасної столиці.

Незабутніми мандрами розпочався навчальний рік. Уже за місяць першокурсники-музиканти домовилися з кураторами про наступний культурний вояж Києвом. А ми побажаємо їм нових відкриттів у столиці, позитивних емоцій і вражень!

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49 (деканат), Електронна пошта: GRUCYNJ@I.UA

Консультуємо абітурієнтів за телефонами:
098-398-20-30 - Сінельнікова Валентина Володимирівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "музичний фольклор")
067-920-65-74 - Скопцова Олена Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (народний хор)")
067-279-73-74 - Кречко Наталія Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (академічний хор)")
068-776-07-08 - Дорофєєва Вероніка Юріївна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "бандура і кобзарське мистецтво")
096-391-28-91 - Пістунова Тетяна Василівна (освітній ступінь "Магістр")​