Україна – за здорову сім’ю !

Викладач Кафедри бандури та кобзарського мистецтва КНУКіМ, заслужений артист України Тарас Яницький підтримав Всеукраїнський проект «Здорова жінка! – Здорова сім’я! – Здорова країна!».

Проект, спрямований на популяризацію сімейних цінностей і привернення уваги громадськості до захворювання на рак молочної залози.

У вихідні на центральній вулиці Києва – Хрещатику – стартував перший етап загальнодержавної акції. Ця інформаційна кампанія була проведена з ціллю підтримки хворих жінок.

Приділяти увагу та бути особливо пильними до власного самопочуття і здоров’я жінок закликали лікарі, представники Міністерства соціальної політики, Міністерства охорони здоров’я, відомі громадські діячі, духовенство, спортсмени та музиканти. Серед них був і заслужений артист України, доцент КНУКіМ Тарас Яницький, який присвятив прекрасній половині людства мелодійні бандурні композиції.

Завершився захід масштабним флешмобом, до якого радо долучилося близько 100 українських сімей! Разом вони випустили в небо жовті і блакитні кульки на знак миру, любові й перемоги!

Розповідаючи про соціальну акцію «Здорова жінка! – Здорова сім’я! – Здорова країна!», Тарас Йосипович зазначив: «Ціль інформаційно-роз’яснювальної кампанії – нагадати кожному українцю, що здорове суспільство складається із здорових родин з високими моральними цінностями».