Факультет музичного мистецтва

      ​​

"Кобзареві джерела" у Каневі

Наприкінці вересня  2014 року за сприяння Міністерства культури України та Черкаської облдержадміністрації у Каневі відбувся VІ-й Всеукраїнський молодіжний фестиваль «Кобзареві джерела». Головними організаторами виступили Канівська міська рада, Фонд сприяння розвитку мистецтв, Республіканський культурно – освітній центр «Молодь України» і Канівське училище культури і мистецтв.

Цьогоріч учасниками фестивалю стали понад 150 молодих виконавців. За традицією учасники вшанували пам’ять Тараса Шевченка на Чернечій горі. А також виступили на грандіозному гала-концерті. Студенти нашого університету показали високий рівеньма йстерності. Талановита студентка кафедри культурології Катерина Джус читала вірші Т.Г.Шевченка. Бандуристи – першокурсник Богдан Джурка надихнув своєю пронизливою піснею, а п’ятикурсник Василь Денькович харизмою та майстерністю полонив серця усіх дівчат.

Неперевершені співачки з кафедра джазу та естрадного вокалу  запалили на великій сцені будинку  культури: Аліна Самофалова, наші випускниці Стелла-Вікторія Скрипак та Оксана Тригубенко  стали прикрасою фестивалю, а Ольга Осіпцова радувала глядачів не тільки вокалом, але й доповнила чоловічий колектив ведучих.

З Кобзарем в серці і думках вимірюємо своє життя його невмирущими творами і пропагуємо українське мистецтво і спадщину великого Тараса Україною і світом!

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49 (деканат), Електронна пошта: GRUCYNJ@I.UA

Консультуємо абітурієнтів за телефонами:
098-398-20-30 - Сінельнікова Валентина Володимирівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "музичний фольклор")
067-920-65-74 - Скопцова Олена Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (народний хор)")
067-279-73-74 - Кречко Наталія Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (академічний хор)")
068-776-07-08 - Дорофєєва Вероніка Юріївна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "бандура і кобзарське мистецтво")
067-466-38-97 - Остапенко Лариса Вікторівна (освітній ступінь "Магістр")​