Підтримаємо своїх

Нещодавно у Білій Церкві (Київська область) відбувся чотиригодинний концерт всеукраїнського туру «Підтримаємо своїх». Учасники туру, серед яких Анастасія Приходько, Злата Огневич, Тоня Матвієнко, Марія Яремчук, Ярмак, Павло Табаков, гурти «Пара Нормальних», Ray Band, Куку Шанель збирали гроші для 72-ї білоцерківської бригади.

«Підтримаємо своїх» - це всеукраїнський тур, в рамках якого концерти на підтримку українських військових пройшли вже в багатьох містах України. На концерт в Білій Церкві прийшли кілька тисяч мешканців міста, в результаті чого на потреби бійців Нацгвардії було зібрано понад 252 тисячі гривень.

Наш вуз на цьому концерті представляли «Шпилясті Кобзарі» – молодіжний гурт хлопців – бандуристів, у складі якого виступають випускники і студенти кафедри бандури і кобзарського мистецтва ФММ КНУКіМ: Володя Вікарчук, Юрко Миронець, Сергій Потієнко і Данило Носко. Старовинні запальні й ліричні українські козацькі пісні у сучасному аранжуванні підспівувала нашим хлопцям уся білоцерківська центральна площа. Ми раді, що кнукімівські творчі колективи не стоять осторонь суспільних подій.

«Шпилясті» завжди креативні і сучасні! Так тримати, хлопці!!!