Мистецький салон

Нещодавно великим концертом камерної та класичної музики відкрився другий сезон 2014/15 року у Мистецькому салоні Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Присутні насолоджувалися творами К. Сен-Санса, Ш. Гуно, А. Кос-Анатольського, Е. Марріконе, К. Віленського та інших видатних композиторів у виконанні студентів Національної музичної академії України імені П. Чайковського, Київського інституту музики ім. Р. Глієра, солістів-вокалістів та музикантів-віртуозів.

Наш університет на концерті до Міжнародного дня музики (саме в цей день відкривався новий мистецький сезон в салоні КНУ) представляла лауреат міжнародних конкурсів, студентка факультету музичного мистецтва, гітаристка Олена Тібірькова (клас заслуженої артистки України, професора КНУКіМ Вікторії Жадько). Класичні твори для акустичної гітари і композиції сучасних українських композиторів лунали під стелею мистецького салону, гітара в майстерних руках Оленки плакала й сміялася, уводила у світ іспанського фламенко і зачаровувала мелізматикою українських народних мелодій…

Глядачі щиро дякували за втіху музикою виконавцям та організаторам концерту – колективу Молодіжного центру культурно-естетичного виховання університету. А ми надіємося на продовження плідної співпраці творчих колективів факультету музичного мистецтва КНУКіМ і мистецького салону КНУ!