Боярський Хрещатик-2014

Минулими вихідними днями відбувся всеукраїнський конкурс гітаристів «Боярський Хрещатик-2014», до участі у якому була  запрошеною талановита молодь віком від 6 до 30 років, що випробовує себе у мистецтві гри на гітарі. До конкурсу запрошувалися як окремі музиканти, так і ансамблі.

Фінал конкурсу, що відбувався в рамках щорічного Молодіжного мистецького фестивалю імені Івана Коваленка – поета-дисидента, митця, освітянина,  відбувся на базі Києво-Святошинського районного центру творчості молоді «Оберіг» (м. Боярка). Змагання відбувалися в кількох вікових категоріях, за умовами – кожен учасник творчих перегонів мав зіграти кілька різнохарактерних творів загальним часом звучання 10 – 15 хвилин.

З приємністю відзначимо, що за результатами нелегкої боротьби, перемогу в старшій віковій категорії (18 – 30 років) отримали КНУКіМівських музиканти!!!

Гран-Прі конкурсу отримала студентка ІІІ курсу Олена Тібірькова, ІІ премію – першокурсниця Анастасія Йотка, ІІІ премію розділили студенти І курсу Роман Крохмаль і Олександр Марков!!! Вітаємо з перемогою студентів і їх творчого наставника – заслужену артистку України, професора кафедри джазу та естрадного співу ФММ КНУКіМ Вікторію Анатоліївну Жадько!!!