Факультет музичного мистецтва

      ​​

Чарівна флейта

У неділю 30 листопада в Одесі відбувся VI IНТЕРНАЦIОНАЛЬНИЙ Український Музичний Конкурс, присвячений пам’ятi відомого українського промисловика і мецената М. Спозiто. Конкурс відкритий для музикантів всіх країн, має академічну спрямованість у репертуарних вимогах. Його метою є розповсюдження кращого досвіду різних виконавських шкіл, виявлення талановитої молоді, пропаганда творчості Українських митців та з інших країн.

Конкурсні прослуховування проходять в містах України та за ії межами. Єдиний рівень суддівства забезпечується принципом єдиного журі. Це означає, що більшість членів журі незмінно приймають участь у роботі журі всіх міст проведення конкурсу.

На цьогорічному конкурсі Членами поважного жури були: зав. кафедры НМАУ им. П.Чайковского Вовк Р.А., заслужений артист України, професор НМАУ і КНУКіМ Турбовський В.К., заслужений артист України, доцент НМАУ Василевич Ю.В., доцент Львівської консерватории Зима Л.П., декан Киевской Академії мистецтв Шелесова Е.О.

Наш факультет на конкурсних прослуховуваннях представляла студентка ІІІ курсу флейтистка, солістка кнукімівського джаз-бенду під керівництвом Григорія Постоя Олена Петрусенко (клас заслуженого артиста України, професора В.К.Турбовського). Майстерність Оленки і її віртуозна гра на флейті непростих класичних і сучасних творів сподобалися журі, визнанням чого стало почесне ІІ місце у конкурсі і звання Лауреата, а також запрошення до участі у Огляді – Фіналі – Гала – концерті лауреатів, на якому вручаються Гран-Прі сезону, інші призи та заохочення. Серед заохочень – надання можливості видання СD, сприяння у участі у концертах та творчих програмах.

Ми вітаємо чарівну Оленку і її творчого керівника з перемогою! І бажаємо нових творчих злетів!!!

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49 (деканат), Електронна пошта: GRUCYNJ@I.UA

Консультуємо абітурієнтів за телефонами:
098-398-20-30 - Сінельнікова Валентина Володимирівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "музичний фольклор")
067-920-65-74 - Скопцова Олена Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (народний хор)")
067-279-73-74 - Кречко Наталія Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (академічний хор)")
068-776-07-08 - Дорофєєва Вероніка Юріївна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "бандура і кобзарське мистецтво")
067-466-38-97 - Остапенко Лариса Вікторівна (освітній ступінь "Магістр")​