Подорож перед Різдвом

Вже вкотре український народний хор імені Станіслава Павлюченка підкорює серця мешканців європейських країн бездоганним і натхненним виконанням українських народних і авторських пісень! Ця груднева подорож, як і попередні, відбулася на запрошення Генерального консула України в Пряшеві (Словацька Республіка), народної артистки України, професора п. Ольги Бенч.

Учасники творчого колективу кафедри фольклору, народнопісенного і хорового мистецтва ФММ КНУКіМ під орудою художнього керівника хору кандидата мистецтвознавства, професора п. Олени Скопцової і заслуженого працівника культури України п. Наталії Перцової взяли участь у кількох передріздвяних концертах: їм аплодували у музичній консерваторії в Пряшеві, католицькому університеті у Кошицях і духовній кошицький семінарії.

Новорічний настрій вирував Європою, і студенти – музиканти КНУКіМ занурилися у ярмаркові події, передноворічні святкування у Пряшеві і Кошицях. Спів українських пісень радо слухали й сприймали мешканці європейських міст, що відвідували святкові різдвяні ярмарки й заходи на міських майданчиках.

Отже, новорічна подорож була незабутньою! Віримо, що співпраця з словацькими вишами буде продовжуватися!