Факультет музичного мистецтва

      ​​

Подорож перед Різдвом

Вже вкотре український народний хор імені Станіслава Павлюченка підкорює серця мешканців європейських країн бездоганним і натхненним виконанням українських народних і авторських пісень! Ця груднева подорож, як і попередні, відбулася на запрошення Генерального консула України в Пряшеві (Словацька Республіка), народної артистки України, професора п. Ольги Бенч.

Учасники творчого колективу кафедри фольклору, народнопісенного і хорового мистецтва ФММ КНУКіМ під орудою художнього керівника хору кандидата мистецтвознавства, професора п. Олени Скопцової і заслуженого працівника культури України п. Наталії Перцової взяли участь у кількох передріздвяних концертах: їм аплодували у музичній консерваторії в Пряшеві, католицькому університеті у Кошицях і духовній кошицький семінарії.

Новорічний настрій вирував Європою, і студенти – музиканти КНУКіМ занурилися у ярмаркові події, передноворічні святкування у Пряшеві і Кошицях. Спів українських пісень радо слухали й сприймали мешканці європейських міст, що відвідували святкові різдвяні ярмарки й заходи на міських майданчиках.

Отже, новорічна подорож була незабутньою! Віримо, що співпраця з словацькими вишами буде продовжуватися!

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49 (деканат), Електронна пошта: GRUCYNJ@I.UA

Консультуємо абітурієнтів за телефонами:
098-398-20-30 - Сінельнікова Валентина Володимирівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "музичний фольклор")
067-920-65-74 - Скопцова Олена Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (народний хор)")
067-279-73-74 - Кречко Наталія Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (академічний хор)")
068-776-07-08 - Дорофєєва Вероніка Юріївна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "бандура і кобзарське мистецтво")
067-466-38-97 - Остапенко Лариса Вікторівна (освітній ступінь "Магістр")​