Факультет музичного мистецтва

      ​​

Майстер-клас від "ДАХаБРАХа"

22 січня в рамках навчальної практики студенти факультету музичного мистецтва зустрілися з однією з найкреативніших і найзатребуваніших сьогодні молодіжних українських груп - етно-хаус-гуртом "ДАХаБРАХа".

Гурт, що 2015-го року відзначає 10 років свого існування, вирішив розпочати низку концертів до цієї першої ювілейної дати саме з зустричі з кнукімівсьою молоддю, бо троє з учасників групи - Ніна Гаренецька, Олена Цибульська і Ірина Коваленко - є випускницями факультету музичного мистецтва КНУКіМ, дипломованими фольклористами, колишніми учасниками фольклорного ансамблю "Кралиця" під керівництвом заслуженого працівника культури України Івана Григоровича Сінельнікова.

Саме на запрошення п. Івана "ДАХаБРАХа" і відгукнулася. Майстер-клас від гурту, у творчості якого поєднується український народний вокал і автентичні пісні з різних регіонів України з грою на понад 40-ка інструментах різних народів світу, зібрав переповнену аудиторію охочих долучитися до неповторної творчості учасників гурту. Фото- й відеокамери не зупинялися ні на мить - настільки цікавий музичний матеріал демонстрували дівчата і Марко Галаневич - четвертий учасник гурту. Марко ще взяв на себе роль ведучого, відповідаючи на питання аудиторії і розповідаючи про гастрольну діяльність гурту від Австралії до Європи.

"Кралиця" теж співала одну з пісень із свого репертуару на прохання "ДАХиБРАХи" - наші студенти продемонстрували автентичний варіант пісні, що потім у своїй інтерпретації заспівали гості. Емоції були надзвичайними, музика "ДАХиБРАХи" - незвична, цікава, сучасна й водночас автентична, - заволакувала, захоплювала, разом з нею сміялися і плакали, печалилися й веселилися! 

 

Наприкінці майстер-класу Марко Галаневич продемонстрував український прапор, що разом із гуртом об'їхав півсвіту. І висловив спільне бажання від учасників "ДАХиБРАХи" зустрітися ще раз з студентами - музикантами КНУКіМ, бо саме під час таких зустричів відбувається живе спілкування, виникають нові музичні ідеї.

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49 (деканат), Електронна пошта: GRUCYNJ@I.UA

Консультуємо абітурієнтів за телефонами:
098-398-20-30 - Сінельнікова Валентина Володимирівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "музичний фольклор")
067-920-65-74 - Скопцова Олена Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (народний хор)")
067-279-73-74 - Кречко Наталія Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (академічний хор)")
068-776-07-08 - Дорофєєва Вероніка Юріївна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "бандура і кобзарське мистецтво")
067-466-38-97 - Остапенко Лариса Вікторівна (освітній ступінь "Магістр")​