Майстер-клас Петра Андрійчука

В рамках навчальної практики і багаторічного освітнього проекту ФММ КНУКіМ "Мистецькі зустричі" відбувся майстер-клас заслуженого працівника культури України, професора КНУКіМ Петра Олександровича Андрійчука - вдумливого і водночас вимогливого педагога, талановитого хормейстера, блискучого музиканта-баяніста.

Саме баян і особливості формування виконавської майстерності на баяні стали темою майстер-класу Петра Олксандровича, який Майстер побудував у формі розповіді про інструмент з практичним демонструванням його можливостей. "Я хочу, щоб ви побачили баян по-новому, усі можливості цього інрструменту і його музичну палітру", - звернувся на початку до присутніх на зустрічі студентів і викладачів-музикантів п. Петро.

Які проблеми гри двома руками на баяні, яку функцію виконує ліва рука баяниста, чим грає баянист - руками чи міхом, як шукати засоби виразності гри на баяні, враховуючи особливості його побудови, як передати драматургію твору, граючи на баяні, чим і як визначається рівень майстерності баяніста, - ці та інші питання з успіхом розкрив перед аудиторією Петро Олександрович, захопивши її своїми знаннями й майстерністю. Пропонуємо переглянути майстер-клас і долучитися до "Мистецьких зустричів" музикантів КНУКіМ!