Факультет музичного мистецтва

      ​​

Майстер-клас Петра Андрійчука

В рамках навчальної практики і багаторічного освітнього проекту ФММ КНУКіМ "Мистецькі зустричі" відбувся майстер-клас заслуженого працівника культури України, професора КНУКіМ Петра Олександровича Андрійчука - вдумливого і водночас вимогливого педагога, талановитого хормейстера, блискучого музиканта-баяніста.

Саме баян і особливості формування виконавської майстерності на баяні стали темою майстер-класу Петра Олксандровича, який Майстер побудував у формі розповіді про інструмент з практичним демонструванням його можливостей. "Я хочу, щоб ви побачили баян по-новому, усі можливості цього інрструменту і його музичну палітру", - звернувся на початку до присутніх на зустрічі студентів і викладачів-музикантів п. Петро. 

Які проблеми гри двома руками на баяні, яку функцію виконує ліва рука баяниста, чим грає баянист - руками чи міхом, як шукати засоби виразності гри на баяні, враховуючи особливості його побудови, як передати драматургію твору, граючи на баяні, чим і як визначається рівень майстерності баяніста, - ці та інші питання з успіхом розкрив перед аудиторією Петро Олександрович, захопивши її своїми знаннями й майстерністю. Пропонуємо переглянути майстер-клас і долучитися до "Мистецьких зустричів" музикантів КНУКіМ!

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49 (деканат), Електронна пошта: GRUCYNJ@I.UA

Консультуємо абітурієнтів за телефонами:
098-398-20-30 - Сінельнікова Валентина Володимирівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "музичний фольклор")
067-920-65-74 - Скопцова Олена Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (народний хор)")
067-279-73-74 - Кречко Наталія Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (академічний хор)")
068-776-07-08 - Дорофєєва Вероніка Юріївна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "бандура і кобзарське мистецтво")
067-466-38-97 - Остапенко Лариса Вікторівна (освітній ступінь "Магістр")​