Факультет музичного мистецтва

      ​​

Майстер-клас Валерія Посвалюка

26 січня в рамках навчальної практики студенти - інструменталісти ФММ КНУКіМ відвідали майстер-клас доктора мистецтвознавства, 
професора НМАУ ім. П.І. Чайковського ВАЛЕРІЯ ПОСВАЛЮКА на тему: «Актуальні методичні питання виконавства на мідних духових інструментах».

Валерій Терентійович Посвалюк — український виконавець на трубі, доктор мистецвознавства, професор. Його ім'я широко відоме серед багатьох вітчизняних і закордонних трубних шкіл, як одного з найкращих європейських виконавців - інструменталістів сучасності. Завідувач кафедри духових і ударних інструментів Національної музичної академії України імені П. Чайковського. Його ім'я займає значне місце серед енциклопедій і довідників, характеризуючи його як одного з найкращих музикантів-інструменталістів, людини з досить широким і яскравим полем творчої діяльності. До них відноситься: оркестрове, камерне і сольне виконання, педагогічна діяльність, науково- методича і дослідницька праця. Але головним його вкладом в развиток київської трубної школи є заснування унікального творчого об'єднання - Української гільдії трубачів, президентом якої він являеться вже майже десять років.

На майстер-клас шановного Майстра труби прийшли не лише студенти, але й викладачі секцій "духові та ударні інструменти" і "музичне мистецтво естради" кафедри джазу та естрадного співу ФММ КНУКіМ на чолі із керівником проекту "Мистецькі зустричі в КНУКіМ" заступником декана ФММ Тетяною Василівною Пістуновою, на особисте запрошення якої відгукнувся п. Валерій. І студенти, і досвідчені викладачі уважно слухали шановного гостя, намагаючись перейняти особливості авторської методики навчання грі на трубі. 

Відзначимо, що майстер-клас п. Валерія Посвалюка став логічним продовженням плідної співпраці двух головних музичних вишів України - НМАУ і КНУКіМ. Наприкінці травня 2014 року джаз-бенд КНУКіМ під керівництвом Григорія Постоя дав феєричний концерт на сцені музичної академії, тоді п. Посвалюк теплими і щирими словами вітав наш творчий колектив із високим рівнем інтрументальної майстерності. Тепер пан професор мав змогу сам побувати в стінах КНУКіМ, поспілкуватися із студентами, поділитися досвідом. Дякуємо п. Валерію Посвалюку за неоціненні знання і майстерність, якими він з нами поділився на Майстер-класі! Чекаємо на нові застричі!

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49 (деканат), Електронна пошта: GRUCYNJ@I.UA

Консультуємо абітурієнтів за телефонами:
098-398-20-30 - Сінельнікова Валентина Володимирівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "музичний фольклор")
067-920-65-74 - Скопцова Олена Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (народний хор)")
067-279-73-74 - Кречко Наталія Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (академічний хор)")
068-776-07-08 - Дорофєєва Вероніка Юріївна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "бандура і кобзарське мистецтво")
067-466-38-97 - Остапенко Лариса Вікторівна (освітній ступінь "Магістр")​