Факультет музичного мистецтва

      ​​   

Патріотичний флеш-моб

11 березня 2015 року в КНУКіМ відбувся флеш-моб «З Україною у серці», організаторами якого виступили творчі колективи факультету музичного мистецтва КНУКіМ. Флеш-моб, що відбувався на головній кнукімівській площі, музиканти КНУКіМ присвятили 150-ій річниці першого публічного виконання гімну України, а також 200-річчю від дня народження композитора Михайла Вербицького, автора мелодії гімну України, і 201-ій річниці з дня народження Тараса Григоровича Шевченка.

Студенти і викладачі факультету музичного мистецтва КНУКіМ долучилися до великого всеукраїнського флеш-мобу: нещодавно гімн України виконували на головних площах своїх міст студенти Львова, Житомира, Сум і Чернігова.

Під супровід духового оркестру і джаз-бенду КНУКіМ під керівництвом доцентів кафедри джазу та естрадного співу Володимира Романовського і Григорія Постоя Гімн України співали український народний хор імені Станіслава Павлюченка і його керівник професор Олена Скопцова; академічний хор «ANIMA» і його головний диригент, професор Наталія Кречко. Долучилися до акції фольклорні ансамблі «Кралиця» і «Многая лєта» (керівники Іван Сінельніков і Ганна Коропніченко), а також капела бандуристів КНУКіМ (головний диригент професор Андрій Іваниш) і студенти – інструменталісти і естрадні вокалісти кафедри джазу та естрадного співу на чолі із своїми керманичами – заступниками декана ФММ професором Тетяною Пістуновою, доцентом Веронікою Дорофєєвою і завідувачем секції інструментальної музики професором Петром Андрійчуком.

Разом із студентами Гімн України виконували й викладачі факультету – куратори, професори, – Гімн нашої країни звучав у виконанні потужного студентсько-викладацького хору музикантів КНУКіМ піднесено й урочисто.

«Ще не вмерла Україна!», «Слава Україні!» - лунало з усіх сторін. Україна неподільна, Україна – спільний дім для усіх народів, що мешкають у ній, ми живемо з Україною в серці, - такими думками ділилися учасники флеш-мобу наприкінці заходу. Додамо, що спостерігали за визначною подією не лише студенти і викладачі КНУКіМ, але й велика кількість абітурієнтів з Києва і Київської області, що відвідували день відкритих дверей у нашому вузі. Креативність і патріотичність музикантів КНУКіМ нікого не залишила байдужими! Багато хто з гостей нашого вишу долучився до спільного виконання Гімну України, висловлюючи так свою єдність із студентством КНУКіМ і загалом – усією Україною!

Ще не вмерла України ні слава, ні воля,

Ще нам браття – українці усміхнеться доля!

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49 (деканат), Електронна пошта: GRUCYNJ@I.UA

Консультуємо абітурієнтів за телефонами:
098-398-20-30 - Сінельнікова Валентина Володимирівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "музичний фольклор")
067-920-65-74 - Скопцова Олена Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (народний хор)")
067-279-73-74 - Кречко Наталія Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (академічний хор)")
068-776-07-08 - Дорофєєва Вероніка Юріївна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "бандура і кобзарське мистецтво")
096-391-28-91 - Пістунова Тетяна Василівна (освітній ступінь "Магістр")​