Чарівна гармонь

У столиці відбувся Перший всеукраїнський фестиваль серед студентів та професійних музикантів “Чарівна гармонь України”, який зібрав півсотні виконавців - гармоністів з усієї країни. Концерт співпав з 85-річними ювілеями геніальної поетеси сучасності Ліни Костенко та Національного університету технологій та дизайну, де і відкрився фестиваль.

Фестиваль зібрав півсотні професійних музикантів з усієї України: заслужений артист України Михайло Твердий – Київ, Михайло Баєв – Херсонська область, Віктор Фесюра – Полтавщина, Борис Нестеров – Чернігівська область та багато-багато інших талановитих артистів. Лунали композиції у різних жанрах, кожен виступ глядачі сприймали позитивно – аплодували і вигукували “Браво!”

Організатором фестивалю виступив депутат Київради Володимир Гончаров, який є президентом Всеукраїнської асоціації гармоністів України. “Надзвичайно приємно проводити такі заходи. Дуже люблю гармонь, вважаю, що виконавців треба підтримувати, - переконаний депутат, - Рівно п’ять місяців тому ми вже організовували фестиваль гармоністів, але цього разу розширили аудиторію, щоб максимально популяризувати захід, у тому числі, запросили студентів у якості виконавців і глядачів”.

Фестиваль “Чарівна гармонь України” тривав два дні, нагодою послухати стародавній народний інструмент у живому виконанні скористалися мешканці столиці і її гості. 20-го березня (у другий день фесту) артисти грали у залі Київського палацу дітей та юнацтва. КНУКіМ на цьому фесті представляв гурт «Казаки» -  студенти і викладачі - фольклористи факультету музичного мистецтва – концертмейстер Олександр Міщенко (гармошка), Андрій Стусенко (гармошка) і Євген Пихтін (бубон, народні ударні інструменти). Глядацька зала підспівувала і підтанцьовувала нашим музикантам, а нагородою за вдалий виступ стало звання лауреата фестивалю і почесний диплом лауреатів.

Вітаємо кнукімівських гармоністів! Грай, чарівна гармоніка!