Зірковий майстер-клас

30 березня відбувся Майстер - клас заслуженної артистки України, доцента кафедри джазу та естрадного співу Інеш Кдирової, та концертмейстера і мистецтвознавця Альбіни Хлопотової.

Зіркова викладач КНУКіМ п. Інеш розповіла багатьом присутнім на майстер-класі про своє творче життя і окрему частину майстер-класу присвятила роботі над естрадними вокалізами як засобу виховання художнього звуку.

За словами гостей, це був один з найкращих майстер - класів! Отже, чекаємо нових зустрічей з чудовими педагогами і талановитими студентами!