Майстер-клас українського романсу

27 квітня відбувся майстер - клас заслуженої артистки України, доцента кафедри джазу та естрадного співу ІНЕШ КДИРОВОЇ та концертмейстера і мистецтвознавця АЛЬБІНИ ХЛОПОТОВОЇ. Вже вдруге викладацький тандем дивував гостей мелодійністю та неповторністю.

На цей раз зустріч була присвячена українському романсу: Інеш Осербаївна і Альбіна Андріївна розповідали про особливості виконання романсу на естраді і практично демонстрували різні зразки українського і світового романсового мистецтва. До майстрів сцени долучилися й студенти – Аліна Тригуб і Ігор Рибачик: вони натхненно й зворушливо заспівали кілька романсових творів.

Чарівні голоси, душевні романси і атмосфера свята - ось невід'ємні складові чудового майстер-класу!